niedziela, 19 października 2014

Nowe działania

Stowarzyszenie "Zdrowie" działa coraz intensywniej. Najnowsze działania to zabiegi kosmetyczne, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Oferta jest bogata, a cena przystępna.

Od początku września realizujemy projekt Starostwa Powiatowego w Brzegu nt: „Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych”. Uczestniczki  projektu, bo są to Panie, raz w tygodniu  korzystają z masażu, plastrowania i gimnastyki leczniczej. Dzięki temu nasza sala gimnastyczna wzbogaciła się o Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne, umożliwiające prowadzenie terapii w podwieszeniu.


Zabiegi i gimnastykę prowadzą nieodpłatnie nauczyciele - fizjoterapeuci, wolontariuszka i absolwenci  - masażyści. Szczególnie cieszy nas to, że do realizacji projektu tak chętnie zgłosili się nasi absolwenci.
Ciekawą i potrzebną inicjatywą okazały się kursy: "Pielęgnowanie osoby obłożnie chorej w łóżku” i „Odleżyny – profilaktyka i leczenie”. Odbywają się one w małych grupach i będą realizowane w sposób ciągły, w miarę zgłaszających się chętnych.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza